Inspiracje #3 – pyszności od zBLOGowanych

new-piktochart_172_1e27c06a4348b325d0034514d82d7817afbaab19

Witam Was kochani w nowym, jesiennym, zimnym miesiącu!
Jak Wasze nastoje? Dopadła Was ciężka, jesienna chandra?
Ja jakoś sobie radzę, czasem dobrze, czasem źle, ale nie ma nic lepszego jak smaczne jedzenie na poprawę nastroju! Ciągle to powtarzam, a sama często się od tego wzbraniam – nie jestem zwolenniczką nagradzania się bądź nawet karania jedzeniem czy jego brakiem. Nasz organizm potrzebuje go zawsze, bo jest jego paliwem, a jak mamy dobrze działać bez energii?

Każdy wie, że panuje teraz moda na wszystkie hashtagi (tak, nazywam to modą na hashtagi a nie na rzeczywiste działania) związane ze zdrowym stylem życia (pod które dziś można podpiąć w s z y s t k o), dietami, odżywianiem, balansem życiowym i byciem super-spełnionym w każdej dziedzinie.
Ja wylansuję nową modę – przydałby się hashtag #robięcochcę lub #judgeyourself , a na zdjęciu opatrzonym takim podpisem powinno znajdować się nasze codzienne oblicze z codziennymi zachciankami! Jak na przykład te, które chcę Wam pokazać dzisiaj.

Z racji tego, iż mój blog od dzisiaj znajduje się w serwisie zBLOGowani i wszystkie moje przepisy są tam już dostępne, to w ramach wpisu #INSPIRACJE odeślę Was do kilku wspaniałych blogów, które dzięki zBLOGowanym odkryłam. Zapraszam!

1) SMYK W KUCHNI
Państwo Karolina (moja imiennicza :>) i Krzysztof Smyk od 2013 stworzyli blog, jak sami piszą, z pasji i miłości do jedzenia. Strona pełna kolorowych zdjęć i ciekawych, inspirujących pomysłów.

SMYK W KUCHNI

SMYK W KUCHNI

2) ŻYCIE OD KUCHNI
Blog lifestylowy z dużym wkładem w gotowanie i przepisy. Tam znalazłam sporo ciekawych przepisów tematycznych związanych ze świętami. Już wkrótce przyjdzie szał bożonarodzeniowy więc kto wiem, może coś Wam tam zainspiruje!

ŻYCIE OD KUCHNI

ŻYCIE OD KUCHNI

3) KUCHNIA BAZYLII

Autorka tego bloga, a dokładnie Kasia, pisze, że odnajduje w kuchni przyjemność. Szczególnie zainteresował mnie jej wpis o zebranych przepisach na dynie z innych blogów kulinarnych. Sprawdźcie.

33

KUCHNIA BAZYLII

Co powiecie o tych blogach? Podobają Wam się? A może znacie jeszcze inne ciekawe, warte polecenia witryny?

Czekam na Wasze opinie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>